Już po maturach, teraz nadszedł czas dokonania pierwszego z ważniejszych wyborów w życiu. Czas wyboru dalszej edukacji. Jak podejść do tego trudnego zadania? Podpowiedź i zarazem odpowiedź znajdziesz w sobie, w swoich zainteresowaniach, pasjach i radościach.

Może interesujesz się sportem, i często zastanawiasz się dlaczego twoi ulubieni sportowcy po jednej kontuzji wracają do czynnego uprawiania sportu prawie natychmiast, a po innej nie wracają już w cale. A może nie jesteś fanem sportu, ale za to lubisz pomagać ludziom i martwi cię bezsilność, gdy twoim najbliższym przytrafi się jakaś kontuzja. A może zastanawiasz się w jaki sposób pomogły twojemu znajomemu zabiegi, którym się poddawał, żeby znów móc chodzić? Jeśli takie myśli i pytania miewasz chociażby od czasu do czasu, to dobrym wyborem może być kierunek rehabilitacja studia licencjackie lub magisterskie. Jednak teraz dochodzimy do konieczności dokonania kolejnego wyboru a mianowicie, gdzie rehabilitacja studia magisterskie jest w trybie zaocznym? Właściwym wyborem w tej sytuacji będzie szkoła medyczna Warszawa, która ma w swoim programie kierunek rehabilitacja studia magisterskie w trybie zaocznym. Szkoła medyczna Warszawa od wielu lat kształci studentów na kierunku rehabilitacja studia zarówno licencjackie, jak i magisterskie. W czasie tych wielu lat jej mury opuściło wielu absolwentów kierunku rehabilitacja studia magisterskie oraz licencjackie, którzy dzisiaj pracują z najlepszymi sportowcami, zespołami sportowymi np. koszykarskimi, siatkarskimi, piłkarskimi lub pracują w znanych ośrodkach rehabilitacyjnych w Polsce i zagranicą (więcej informacji na temat absolwentów znajdziesz na stronie mum.edu.pl).

Dlaczego akurat kierunek rehabilitacja studia w szkole medycznej w Warszawie? Niskie czesne, wpisowe 0 złotych dla kandydatów zgłaszających się przed 30 września oraz dokonującym rekrutacji poprzez stronę mum.edu.pl, wykwalifikowana kadra wykładowców, sale ćwiczeń posiadające najnowszy sprzęt rehabilitacyjny, praktyki w największych ośrodkach rehabilitacyjnych w Polsce, możliwość praktyk zagranicznych dla najlepszych studentów, to i wiele innych korzyści daje szkoła medyczna Warszawa. Więcej informacji znajdziecie na stronie mum.edu.pl.